info@avicenna-polska.pl

Szkolenie podstawowe TCM 2017-2019

Informujemy, że grupa jest już zamknięta. 

 

 

Z wielką radością i przyjemnością zawiadamiamy, że Claude Diolosa przeprowadzi trzyletni, regularny kurs podstawowy z zakresu Tradycyjnej Medycyny Chińskiej w Polsce! Zajęcia odbywać się będą we Wrocławiu w latach 2017-2019.

Szkolenie podstawowe TCM Instytutu Avicenna to regularne nauczanie dla grupy maksymalnie 50 osób, które wyrażają chęć uczestniczenia we wszystkich zajęciach i deklarują tą chęć podpisując kontrakt z organizatorem. Po zakończonym szkoleniu podstawowym będzie możliwość kontynuowania nauki na szkoleniu dla zaawansowanych. Do uczestnictwa szczególnie zapraszamy studentów i absolwentów kierunków studiów medycznych i farmaceutycznych. Claude Diolosa ma szerokie doświadczenie z pracy w Szwajcarii, Austrii i Niemczech, gdzie wielokrotnie szkolił lekarzy i farmaceutów, a Tradycyjna Medycyna Chińska oraz akupunktura i ziołolecznictwo chińskie są oficjalnie uznanymi metodami leczenia.
Każde spotkanie podzielone będzie na część wykładową oraz praktyczną, minimum pół dnia poświęcone będzie technikom manualnym, czyli akupunkturze, masażowi bańkami chińskimi, moksowaniu, ćwiczeniom badania pulsu, itp. Na każde zajęcia studenci dostają skrypt w języku polskim w formie pliku pdf do użytku własnego. Wykłady prowadzone są w języku angielskim, oczywiście każde zajęcia tłumaczone są na język polski przez profesjonalnego tłumacza. Podczas zajęć Claude Diolosa używa prezentacji, tabel, wykresów oraz pisemnych materiałów wyświetlanych projektorem. Sale wykładowe to profesjonalne sale konferencyjne w centrum Wrocławia, dobrze oświetlone i nagłośnione, sprzyjające procesowi nauczania. Podczas przerw w zajęciach dostępne będą mini przekąski i podstawowy serwis kawowo herbaciany. Na każdych zajęciach organizowane będzie stoisko z ziołami, produktami ziołowymi do użytku zewnętrznego i wewnętrznego, igłami do akupunktury i wieloma innymi akcesoriami TCM oraz artykułami edukacyjnymi.
Wstępnie ustalona cena za 1 spotkanie to 1300,00 zł. Przy wpłacie za cały rok możliwe będą rabaty. Cena nie obejmuje kosztów dojazdu, zakwaterowania i wyżywienia. Wszyscy uczestnicy otrzymują faktury VAT imienne lub na prowadzoną działalność gospodarczą. Wykłady otwarte, organizowane w godzinach wieczornych po zajęciach, są dostępne dla szerokiej publiczności i są dodatkowo płatne. Wszelkie dodatkowe informacje techniczne dotyczące miejsca zajęć, wpłat zaliczek, i inne będą podane w późniejszym terminie.

Wstępne deklaracje chęci uczestczenia w czteroletnim szkoleniu podstawowym prosimy przesyłać na nasz adres: info@avicenna-polska.pl Aktualne informacje dotyczące działalności Claudea Diolosy oraz Iny Diolosy w Polsce znajdą Państwo na naszej stronie www.avicenna-polska.pl

PROGRAM SZKOLENIA, TERMINY ZJAZDÓW I INFORMACJE TECHNICZNE W ZAŁĄCZNIKU DO POBRANIA PONIŻEJ

Pobierz ulotkę CLAUDE DIOLOSA Program szkolenia podstawowego TCM Wrocław 2017-2019