info@avicenna-polska.pl

Diagnostyka różnicowa 2024 – diagnoza z pulsu, języka i twarzy

Drodzy studenci,

Metoda TCM – Mindmapping Bian Zheng została opracowana przez Claude’a Diolosę. Łączy w sobie wszystkie metody różnicowania wzorców BIAN ZHENG w celu uzyskania precyzji diagnozy i strategii leczenia.

Mapowanie myśli TCM – Bian Zheng jest metodą wszechogarniającą i niewykluczjącą żadnej z metod różnicowania wzorców. Umożliwia połączenie wszystkich metod BIAN ZHENG w celu znalezienia źródła dysfunkcji energetycznych. Ten system obejmuje sześć warstw (LIU JING), cztery warstwy (SIN FEN), Ba Gang, Wu Xing, Fizjologię Zang-Fu, JING LUO i głęboką naukę o astrologii Yi Jing i Ba Gua.

Diagnoza jest kluczem do obiecującej strategii leczenia, bez tego nic nie da się osiągnąć. To szkolenie pozwoli nam zgłębić wiedzę na temat mapowania myśli TCM – Bian Zheng, ale tym razem za pomocą pulsu, języka i twarzy. Te trzy metody, które nazywam trzema skarbami (San Bao), ujawniają subtelności energii i stanowią niezbędny arsenał do precyzyjnej diagnostyki różnicowej.
sesja 1:     07-11 maja 2024 w Krakowie (spotkanie 5 dni – 1950 zł)

Zastosowanie TCM Mindmapping – Bian Zheng w diagnostyce z pulsu i języka

sesja 2:     02-07 września 2024  w Asyżu (spotkanie 6 dni – 2450 zł)

Zastosowanie TCM Mindmapping  – Bian Zheng w diagnozie z twarzy.

 

Obydwa spotkania są częścią jednego szkolenia, decydując się na udział, deklarujecie Państwo obecność na obydwu sesjach.

Wszystkie spotkanie będą tłumaczone na język polski przez Martę Niziołuczestnicy otrzymają także skrypty w języku polskim

Zgłoszenia chęci uczestnictwa proszę przesyłac na adres info@avicenna-polska.pl