info@avicenna-polska.pl

WARSZTATY

letnie odosobnienie  sangje menla  w asyżu

07-13 lipca 2019

Letnie odosobnienie 2019 będzie poświęcone medytacji Buddy Medycyny i będzie prowadzone przez Claude’a Diolosa. Po raz pierwszy takie odosobnienie odbędzie się w świętym mieście Asyżu dla polskich studentów, z tłumaczeniem na język polski. Aby wziąć udział w odosobnieniu n i e  j e s t  p o t r z e b n a  ż a d n a  s z c z e g ó l n a  u m i e j ę t n o ś ć ,  w y m a g a n a  j e s t  t y l k o odpowiednia motywacja i silna potrzeba poszukiwania siebie i wyzwolenia. Jest to ważna medytacja dla wielu lekarzy, uzdrowicieli i joginów, a także może być stosowana do pomagania osobom umierającym.

Odosobnienie rozpocznie się w niedzielę, 7 lipca o godzinie 10 rano i zakończy w sobotę, 13 lipca w porze obiadowej o 13.00. Nauki odbywać się będą codziennie od 10.00 do 13.00 i od 16.00 do 19.00. Harmonogram ten może zostać zmieniony, chodzi o wyobrażenie ilości godzin poświęconych codziennej praktyce. Prosimy o przyniesienie kwiatów i świec w celach ofiarnych. Nasze centrum nie zapewnia obiadu ani kolacji, więc każdy, kto chciałby zostać na miejscu w porze obiadowej, powinien przynieść ze sobą własne jedzenie. Zapewniamy miejsce do siedzenia i herbatę.

Bardzo ważne: Mamy wystarczająco dużo miejsca dla 25 uczestników, nie więcej. Tekst do medytacji zostanie przesłany uczestnikom.

Koszt: 350€, płatne gotówką na początku kursu.

Adres centrum: Via Padre Pio 15, 06081 Assisi, Włochy

Rejestracja jedynie za pośrednictwem formularza pod poniższym linkiem:

http://eepurl.com/dE2opX

Proszę wypełnić całą rejestrację łącznie z potwierdzeniem adresu email. Na koniec, na adres email, powinno przyjść automatyczne potwierdzenie.

Ważne: Istnieje możliwość anulacji uczestnictwa w kursie: Do 3 miesięcy przed rozpoczęciem kursu za darmo. Od 3 miesięcy do 1 miesiąca przed rozpoczęciem – koszt 50% opłaty za kurs. Od 1 miesiąca do 1 dnia przed rozpoczęciem kursu , jeśli zrezygnujesz, musisz zapłacić 75% opłaty za kurs. Jeśli nie pojawisz się na kursie lub nie zrezygnujesz z subskrypcji do momentu rozpoczęcia kursu, zostanie pobrane 100% opłaty za kurs.

Zakwaterowanie:
Zdecydowanie polecamy uczestnikom zarezerwowanie pokoju w tym klasztorze, jest tam bardzo wygodnie i tanio. Zapewniają również pełne wyżywienie za bardzo dogodną cenę: Domus Laetitiae, klasztor położony kilka metrów od murów miejskich w Asyżu, można obejrzeć na jego stronie internetowej: https://www.domuslaetitiaeassisi.it/index.php/en/
Adres: Viale Giovanni XXIII n.2, 06081 Assisi (PG), Włochy

Możemy również polecić następujące hotele / klasztory / apartamenty:
Agriturismo Re Artu: www.reartuassisi.com/en/, najbliżej naszego centrum
St. Anthony’s Guest House: www.graymoor.org/italy
Hotel La Terrazza: www.laterrazzahotel.it
Hotel Dei Priori: www.hoteldeipriori.it
Apartments in the upper parts of Assisi: www.villabigio.com
Agriturismo Casa Faustina: www.casafaustina.it
Agriturismo Le Mandrie: www.agriturismomandriesanpaolo.it/index.php?l=en
Apartments directly in the centre of Assisi: www.appsangregorio.altervista.org
Monastery San Masseo: www.monasterodibose.it/fraternita/assisi
Camping Fontemaggio: www.fontemaggio.it/en/
Hotel Ideale: www.hotelideale.it/?lang=en
Hotel Pallotta: http://www.hotelpallotta.it/en/

Przyloty:
Lotniska: Rome, Florence
Z obu lotnisk mozna dotrzeć do Asyżu pociagiem. Ze stacji można do centrum dojechać taksówką za około 15euro. Można również na każdym z lotnisk wynająć samochód i dojechać do Asyżu w około 2h30.

Jakiekolwiek pytania prosimy kierować na poniższy adres email :  diolosainfo@gmail.com
Wiele Miłości z Asyżu,
Claude & Diana

 

POBIERZ ULOTKĘ – TUTAJ

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT BUDDY MEDYCYNYTUTAJ