info@avicenna-polska.pl

DIAGNOZA Z TWARZY w dietetyce leczniczej TCM z Iną Diolosa

Diagnoza z Twarzy w dietetyce leczniczej TCM z Iną Diolosa 2020-2021

 

Diagnoza z twarzy, obok diagnozy z pulsu i języka, jest kluczową i bardzo rzetelną metodą diagnostyczną w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Osiem podstawowych kształtów głowy, symetria, pięć wzgórz, pałace, interpretacja kolorów, ułożenie organów oraz przebieg meridianów w obrębie twarzy łączy się w zespół powiązań i zależności zgodnie z teorią Pięciu Elementów.

Podczas tego seminarium będzie omawiane również przyporządkowanie narządów do indywidualnych kształtów oczu, nosa, ust, brwi, podbródka. Należy jednak pamiętać, że interpretacja cech twarzy będzie miała wydźwięk tylko i wyłącznie medyczny i terapeutyczny.

Zapraszamy na trzyczęściowe szkolenie poświęcone tej antycznej sztuce. Przekaz ustny jest tutaj bezcenny, skrypty, książki czy inne materiały na piśmie nie przekazują szczegółów, niuansów znanych tylko fachowcom, często w oparciu o lata doświadczeń swoich i przeszłych pokoleń z tej samej linii przekazu.

 

Seminarium I:   23-25.10.2020

Seminarium II:  26-28.02.2021

Seminarium III:  11-13.06.2021

 

Cena pojedyńczej sesji to 925,00zł, przy jednorazowej wpłacie za cały cykl trzech spotkań cena jednego spotkania to 860,00 zł.

Miejsce: Wrocław, Hotel Sofitel, ul. Św. Mikołaja 67

Wykłady odbywają się w j. angielskim, tłumaczone na j.polski. Uczestnicy otrzymują skrypty, na sali zapewniony jest serwis kawowo-herbaciano-przekąskowy.

Zgłoszenia, uwagi i zapytania proszę przesyłać na info@avicenna-polska.pl